Вже більше 150 років «Львівський локомотиворемонтний завод» скрупульозно ремонтує і підтримує «тяглову силу» української залізниці та залізниць країн СНД. ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» одне з небагатьох успішних машинобудівних підприємств Львівщини, якому вдалось пережити розруху 90-х років та економічну кризу 2008. Його по праву можна назвати флагманом машинобудівної галузі західного регіону України. Адже керівництво заводу змогло, не лише вповні зберегти виробничі потужності та цінний колектив фахівців машинобудівної галузі, але й розвинути та модернізувати його.

Засноване у 1861 році (це рік заснування головних залізничних майстерень новоутворених залізниць). Первинна назва його - “Warstaty glovne I klasu we Lwowe”.

118 років завод ремонтував паротяги, на зміну яким прийшли потужні магістральні електровози.

За роки свого існування товариство вписало багато славних трудових сторінок в історію м. Львова.

На сьогоднішній день — це одне із провідних підприємств України з ремонту електровозів. Товариство оснащене сучасною технікою і широко застосовує прогресивні технології.

Завод здійснює середній та капітально-відновлювальний ремонти магістральних електровозів як постійного, так і змінного струму. Ремонт промислового залізничного транспорту та тягових агрегатів кар’єрних електровозів. Ремонтує тягові двигуни, допоміжні електричні машини, колісні пари.

Товариство постачає запасні частини на замовлення залізниць України та країн СНД. ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» впровадив інформаційну систему керування підприємством. Основною метою комплексної автоматизації підприємства є налагодження оперативного обліку в режимі реального часу, що веде до створення на підприємстві єдиного інформаційного середовища.

Прийнято до виконання план з технічного переоснащення підприємства терміном до 2015 року, що передбачає закінчення реконструкції заводу з метою організації сучасних робочих місць, котрі відповідають вимогам промсанітарії та культури виробництва, забезпеченні сучасними методами механізації для досягнення стабільності технологічного процесу, націлені на підвищення якості умов праці, підвищення продуктивності праці та збільшення конкурентоздатності продукції, що виготовляється.

У 2010 році була проведена перереєстрація сертифікату на відповідність ДСТУ ISO 9001-2009.

Багато членів трудового колективу отримали заслужені відзнаки за високі показники у праці, за прагнення до постійного поліпшення у якості капітально-відновлювальних ремонтів електровозів.

ПрАТ "Львівський локомотиворемонтний завод" це успішне сучасне підприємство, яке динамічно розвивається і якісно надає свої послуги з ремонту та модернізації рухомого складу залізниць всього пострадянського простору. За незмінно високу якість і досягнення переваги у бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні з ремонту та технічного обслуговування залізничного рухомого складу, неодноразово нагороджується «Зіркою Якості» і «Підприємство Року» Національного рейтингу якості товарів та послуг України, а також Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих». Протягом останніх років діяльності завод удостоївся слави переможця конкурсу "Обличчя міста" у номінації "Львів промисловий".

На ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» органом сертифікації TUV SUD Management Service GmbH проведений сертифікаційний аудит системи управління якістю на відповідність вимог ISO 9001:2015. За результатами аудиту (номер звіту 707084328) прийнято позитивне рішення щодо видачі сертифікату. Сертифікат чинний з 05.01.2018р. до 04.01.2021р. Реєстраційний номер сертифікату: 1210055120TMS.